ZAKŁAD PRODUKCJI SPIRYTUSU W GOSZYNIE

zps.jpgZakład Produkcji Spirytusu w Goszynie jest nowoczesnym obiektem przemysłowym, produkującym w oparciu o najnowsze rozwiązania z zakresu inżynierii przemysłowej, mikrobiologii technicznej i biotechnologii.

Podstawową ideą, która przyświecała projektantom zakładu było takie zorganizowanie produkcji, aby skupiała cały proces wytwórczy w jednym ciągu technologicznym, co przekłada się na optymalne wykorzystanie mediów.

Do produkcji zużywa się wyłącznie zboża o jakości konsumpcyjnej i wodę z własnego ujęcia. Nowoczesna instalacja i ciągła kontrola we własnym laboratorium pozwala na wytworzenie produktu czystego chemicznie, odpowiedniego do produkcji najlepszych wódek, wyrobów kosmetycznych lub farmaceutycznych.

W 2009 r. zakończona została inwestycja "Dywersyfikacja działalności Komers International poprzez uruchomienie produkcji bioetanolu" realizowana w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw.

unia_przedsiebiorczych.jpg

Zakład wdrożył Zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz HACCP, gwarantując wysoką jakość swoich produktów.

Oferta:

  • Alkohol etylowy odwodniony (bioetanol)
  • Alkohol etylowy rektyfikowany
  • Destylat rolniczy